BİLGİLENDİRME VE UZAKTAN EĞİTİM
CORONA VİRÜSÜ REHBERLİK BÜLTENİ

Duyuru Tarihi: 15 Mart 2020

Değerli Velilerimiz;
Küresel olarak yaşanan salgın hastalık nedeniyle tedbir amaçlı olarak ülkemizde 16 Mart tarihinden itibaren okullarımızın 1 hafta süre ile ara tatile girmesi ve sonrasındaki haftada da eğitim-öğretime uzaktan eğitim şeklinde devam edilmesi Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından kararlaştırılmıştır. 2 hafta süresince evden devam edecek olan eğitim-öğretim çalışmalarımızla ilgili tüm kampüslerimizi tek bir çatı altında topladığımız Whatsapp iletişim gurubundan düzenli olarak bilgilendirileceksiniz. Eğitimlerimiz EBA, K12NET, Web sitemiz ve Youtube kanalımız üzerinden sürdürelecek olup, sizin de bu süreçte çocuklarımızı yönlendirme konusunda bizimle işbirliği yapmanızı önemle rica ederiz.

Rehberlik servislerimiz tarafından hazırlanan hem Corona hem de tatil dönemi ile ilgili bilgilendirme amaçlı yayınladığımız bülteni mutlaka okumanızı öneririz.
Corona Virüsü Rehberlik Bülteni >>

Bülten okullarımızın kendi sitelerinde "Rehberlik Bültenleri" alanına da yüklenmiştir.

16 Mart Pazartesi günü eğitimlerimizi nasıl takip edeceğiniz konusunda bir duyuru yayınlayacağız. Sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan ve whatsapp guruplarından yapacağımız duyuruları dikkate alınız.

Bu durumu sağlıkla, işbirliği ve özveri ile, sakinlikle ve huzurla atlatmamız dileğiyle...

Geleceği yöneten başarılı bireyler için;

Köklü ve tecrübeli okullarımızda, Atatürk'ün izinde, aklın ve bilimin ışığında, modern eğitim anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz.