DOĞA ÖNCÜLERİ İÇİN İSTANBUL MARATONU!

Duyuru Tarihi: 28 Ekim 2019

Okul Öncesi Öğretmenimiz Emsal TUÇ, okulumuzu temsilen 3 Kasım’da İstanbul Maratonu'nda "WWF-Türkiye Panda Takımı" ile "Doğa Öncüleri" yararına koşacak.

Sizlerin de desteğiyle "Doğa Kahramanları" yaratacağız. Toplayacağımız her bağış, çocukların içlerindeki doğa adına değişim yaratma gücünü açığa çıkarmak için kullanılacak ve Doğa Öncüleri Programı'na destek olacak.

Doğa Öncüleri Programı; WWF-Türkiye'nin ortaokul ve liselerde kurduğu çevre kulüpleri ile öğrencilerin önce kendi çevrelerini sonra da toplumu değiştirebilecekleri doğa projeleri hazırlamalarına rehberlik eden bir programdır. Doğa Kahramanlarının projelerini kendilerinden dinlemek isterseniz: https://bit.ly/2XqEIgO

Doğa Kahramanları, Doğa Öncüleri Gençlik Programı kapsamında 'Yaban Hayat Korucuları', 'Su Melekleri', 'Plastik Avcıları' ve 'Gıda Savaşçıları' modüllerinde , yenilikçi ve dönüştürücü projeler üretecekler. Projeyi yürütmenin bir çocuk başına maliyeti 300TL. Biz çocukların doğa koruma için dönüşüm yaratabileceklerine inanıyoruz. Çünkü bir çocuğun içindeki değişim yaratma potansiyelinin ne kadar büyük olduğunu biliyoruz!

Bu amaç için öğretmenimiz gönüllü olarak İstanbul Maratonu'nda koşacak. Haydi siz de kampanyaya gönlünüzden kopan miktarda bağış yapın! Birlikte hem çocuklara projeleriyle doğayı koruma ve değişim yaratma imkanı verelim, hem de dünyamızın geleceğini birlikte kurtaralım! Aşağıda linkten kolayca ve güvenli bir şekilde kampanyaya bağış yapabilirsiniz.

Kampanya Bağlantısı:
http://ipk.adimadim.org/profil/IPK18150

Geleceği yöneten başarılı bireyler için;

Köklü ve tecrübeli okullarımızda, Atatürk'ün izinde, aklın ve bilimin ışığında, modern eğitim anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz.