HAKKIMIZDA

Şener Çakmak Eğitim Kurumları; Yaşamkent, Batıkent ve Çakırlar yerleşkelerinde bulunan 4 ayrı kampüsten oluşmaktadır. Bu kampüsler; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Sınavlara hazırlık kurs ve etüt merkezi ile öğrenci odaklı, modern, yaratıcı, nitelikli eğitim hizmetleri vermektedir. Tecrübeli ve seçkin eğitim kadromuzla mutlu, çağdaş ve başarılı çocuklar yetiştirmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

En Büyük Misyon: "Geleceği Yöneten Nesiller Yetiştirmek"

Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde yürümek en asli görevimizdir. Bu görevi gerçekleştirmek adına Atatürk ilke ve inkılaplarının evrenselliğini anlayan, ulusal değerlerin bilincinde, bireysel kimliği ile kültürel mirasını birleştiren, doğaya saygılı, çevre bilinci kazanmış, yaratıcı, ileri görüşlü, teknolojiyi en üst seviyede kullanabilen, yalnızca sınavlarda değil spor, sanat ve bilimsel alanda başarı gösterebilen, bilgiyi öğrenmekle kalmayıp en iyi şekilde kullanabilen, disiplinli ve başarıyı yaşam tarzı haline getiren bireyler yetiştirmek en önemli amacımızdır.

Vizyonumuz:

"Aklın ve Bilimin Işığında Eğitim" felsefesi ile anaokulundan üniversiteye kadar her alanda kaliteli eğitim veren, çağın gerektirdiği her türlü fiziksel altyapı ve teknolojiyi sunan, öğrencinin sosyal, kültürel ve psikolojik olarak doğru gelişimini sağlayan, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda ilerleyen, dinamik ve çağdaş eğitim veren bir kurum olmaktır.

Kurum Kataloğumuzu BURADAN görüntüleyebilirsiniz.

Geleceği yöneten başarılı bireyler için;

Köklü ve tecrübeli okullarımızda, Atatürk'ün izinde, aklın ve bilimin ışığında, modern eğitim anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz.