KURUCUMUZ

Sayın Veliler,
Sevgili Eğitimciler,

Sevgiyle kucaklanan her öğrenci yaşamın ayrı bir değeridir. Yüreklerde gizlenen mucizeler, ilgi ve içtenlikle uzatılan ellerle hayat bulur. Özel Şener Çakmak Eğitim Kurumları, deneyimli ve alanında yetkin kadrosuyla 2013 - 2014 Eğitim - Öğretim döneminde hizmetlerine başlamıştır.
Şener Çakmak Eğitim Kurumları'nda başarıyı keşfetmekle başlayan süreç, öğrencilerin tüm yaşamına yön verecek özellikleri de beraberinde getirecektir. Özgüveni gelişen öğrenciler, çevreyle uyumlu iletişim içine girecektir. Yaratıcılıklarını ortaya koyacaklar, ürettikçe sorumluluk alacaklardır. Deneyimleri zenginleştikçe bilinçli ve sağduyulu bireyler olacaklardır. Okullarımızda aldıkları eğitim ve öğretimle onlar, yaşamın nesnesi değil öznesi olmaya hazırdırlar artık.
Eğitime gönül veren bizler, edindiğimiz deneyimleri, dinamik bakış açılarıyla sentezleyerek kendine güvenen, kültürlü bireyler yetiştirebilmek için buradayız. Velilerimizden aldığımız destek ve öğrencilerimizin gösterecekleri ışıltıyla nice başarılara imza atacağımıza inanıyoruz.

Şener ÇAKMAK
Kurucu

Geleceği yöneten başarılı bireyler için;

Köklü ve tecrübeli okullarımızda, Atatürk'ün izinde, aklın ve bilimin ışığında, modern eğitim anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz.